Russian |  чит коды к играм  | English |Відмова від гарантій

Використовуючи наш сайт  (chemax.com.ua), і/або один з його розділів, Ви автоматично визнаєте, що прочитали і згодні із даними умовами. Якщо ж Ви прочитали, і не згодні з ними - не використовуйте сайт і його розділи. Власники сайту можуть у будь-який момент змінювати зміст цього тексту.

Усі матеріали розділу нашого сайту надаються "Як є", без будь-яких гарантій з боку власників сайту. Ми не відповідаємо за зміст цих матеріалів, за те, як Ви використовуєте ці матеріали, і за наслідки їх використання. Ви використовуєте їх на свій страх і ризик. 

Інформація про Авторське Право 

Права на графічні матеріали, дизайн і технічні рішення, використані при створенні даного сайту, належать власникам сайту, і не можуть бути використані третіми особами без письмової угоди з власниками сайту.

Права на виконувані файли, що містяться в розділі "корисні утиліти", належать їх авторам. Ви можете використовувати матеріали цього розділу та їх опису тільки для особистого, некомерційного використання, і не порушуючи при цьому їх авторських прав. 

Якщо Ви не бажаєте бачити якісь матеріали, виготовлені Вами у наших розділах, напишіть будь ласка нам про це.

 

[головна]  [chemax ukr]  [коди]  [ігрові утиліти] [українізатори] [ігрові статті] [форум] [про нас]


Copyright© 2001-2016  CheMax Team