Russian |  чит коды к играм  | English |секрети гри сталкер
(секрети S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl)

У грі можна завітати на базу групи "Свобода (Воля)". У головному будинку їхньої бази є арсенал. Біля входу в арсенал стоїть охоронець, і каже, що доступ до арсеналу мають тільки Свободовці. В арсеналі є гранатомет "Бульдог" (або інша назва). Також є аптечки, гранати до гранатомета, і дуже хороші комбінезони. Ну, і звичайно, інша зброя! До чого я веду, щоб туди попасти потрібно якось стати Свободовцем або "Прибрати" охоронця, так щоб не стати ворогом - ось це і є суть глюку (багу). Як потрапити в арсенал?

1. Відправляємо охоронця арсеналу на той світ =)
2. Стріляємо або перерізаємо колодку
3. Насолоджуємося заслуженим багатством =))))

А як же це все виконати?

Спосіб 1:
1. Кажемо Лукашу, що є Долговці рядом з базою.
2. Ідемо до Макса, вступаємо в його команду, далі нехай іде собі сам! =).
3. Ідемо до головного будинку Свободи.
4. Шукаємо вікно, через яке буде видно спину охоронця.
5. Беремо пістолет з глушником, або автомат з глушником.
6. Ну а дальше самі догадайтесь =)) (стріляємо ТОЧНО в ГОЛОВУ, але так щоб він відкинув капці).

Спосіб 2:
1. Спокійно приходимо на базу "Свобода (Воля)".
2. Ідемо на гору до Лукаша.
3. ПРОБУЄМО НОЖЕМ вбити одного із охоронців Лукаша.
4. Якщо після вбивства у Вас не стріляють - УРА!
5. Спускаємося наниз і просто ножиком вбиваємо охоронця!

 

Вас мучить запитання: "Де взяти хорошу зброю?" Проте зброю потрібно діставати не "Де", а в "Кого". Ось що я маю на увазі:
- Бес - короткий АК72 з вбудованим глушником
- Крот – Волкер, перероблений під набої для ПМ
- Отец Диодор - бойовий чейзер (дуже зручний)
- Чучело - ИЛ Баланс
- Мастер - Легкий Ил з глушником
- Упырь - автомат "Гадюка" з глушником
- Фраер - Обакан штурмовий
- Демон – Гром, перероблений під набої до АК
- Прут - снайперська Німецька гвинтівка
- Воробей - кольт з глушником
Отже, цих сталкерів можна легенько та тихенько вбити! Беремо зброю і все!

 

Якщо Ви перебуваєте в гостях у будь-якого торговця (Бармен або Сидорович), збираєтесь іти кудись далеко в похід, і Вам потрібні набої до автоматів, Ви купите їх в торговця. Але їх там мало… Ось що потрібно зробити:
купуємо набої, зберігаємось, завантажуємось, і знову купуємо набої, зберігаємось, завантажуємось... .

Все що Вам потрібно - це місце в рюкзаку та гроші.

 

Західніше бази "Долга" (дика територія зони) є розбитий гелікоптер (поблизу вченого в зеленому костюмі), біля гелікоптера є підземний тунель, десь там знайдете тіло мертвого Сталкера, це - Гордон Фрімен з гри "Half-Life" та "Half-Life 2". В нього буде пістолет "Десерт Ігл". Біля трупа є контейнер, в контейнері є блакитно-білий чемоданчик, постріляйте в нього, і він розкриється. Там буде покращений пістолет "Десерт Ігл" (в 1,5 разів сильніший). Йдіть далі в тунель. В одному з контейнерів буде "Обріз" (звичайний, двохствольний дробовик), це зброя сталкера по імені "Охотник" (він в барі). Можете підійти до нього і  запропонувати йому знайти його родинну зброю! В тунелі також є артефакт "Плівка" (здається на білій машині)!

 

На рівні "Свалка" є ЖД тунель (поблизу завжди багато бандитів). Зайдіть в тунель, в кінці тунелю буде труп сталкера. В трупі буде автомат "Гадюка", він перероблений на набої "9х18" (набої до пістолетів).

 

На самому початку гри (після того як Ви взяли флешку в сталкера), є дорога за АТП (АТП-там де був цей сталкер). Дорога веде в тунель. Приготуйте свою найкращу зброю, в тунелі в кінці з права є покращена бандитська куртка. Беріть її. Можете залишити її собі, а можете взяти завдання в цього ж самого сталкера (він буде спати на матраці в таборі новачків, в одні хаті).

 

В тайнику "Стрелка" за великою трубою є ящик, постріляйте по ньому, там будекомбінезон Сталкера. Також там є модифікований автомат.

 

В локації "Армейские склады" є база свободи. Лівіше неї є маленьке село. Там можна взяти завдання "Вбити кровососів" (завдання брати в одного з трьох сталкерів там, у селі), в одній хаті є червона бочка та червоний балон. В тій хаті є вхід у підвал. В підвалі є гранатомет "РГ-6" під гранати "ВОГ-25". Там також є гранати для нього та дві аптечки. Цей же самий гранатомет можете взяти в арсеналі "Свободи". Як туди потрапити, написано вище. З одним із цих гранатометів, можете взяти завдання,
на базі "Долга" (в головного, це там, куди Вас не пускають, поки що).

 

Знову це саме село. Там є башта. На самій горі є артефакт "Пружина" (має тільки плюси!!!).

 

В кінці гри, в Саркофазі, є драбина вниз у одній із кімнат. Там є синій ящик. А там ЕКЗОСКЕЛЕТ.
Але будьте обережні, там велика радіація!

 

Біля бази "Свободи" є бетонні блоки, там також є вогонь, та стара машина. Там є сталкери в екзот-скелетах. В них дуже хороша та прокачана зброя! Як "Бойовий Чейзер", "ИЛ, з глушником та ін.". Отже, Ви їх тихенько ножичком з правої кнопочки миші, та в головочку... ;)

 

Зверніть увагу на номера машин, після цифр ідуть забавні комбінації букв як КИЛ, ЖИР, ХМО, ЧМО

 

Ви думаєте, що в СТАЛКЕРІ можна грати тільки від 1-го лиця? Знайте, Ви помиляєтесь! Щоб грати від 3-тього лиця, потрібно внести зміни в один файл. Якщо у Вас Microsoft Windows XP:
Диск з Windows:\Documents and Settings\All Users\Спільні документи\STALKER SHOC\user.ltx

Якщо у Вас Microsoft Windows Vista:
Диск з Windows:\C:\users\public\documents\stalker-shoc\user.ltx

Це шляхи до файлу, в якому робитимемо зміни. УВАГА! ЗРОБІТЬ РЕЗЕРВНУ КОПІЮ ФАЙЛУ!
Відкриваємо файл блокнотом, в самий кінець пишемо це:
bind cam_1 kF1
bind cam_2 kF2
bind cam_3 kF3
bind cam_4 kF4
Зберігаємо файл. Тепер камерою можна керувати кнопками F1, F2, F3 та F4! Не забудьте похвалитися друзям! =)))) ;)

 

На свалці, а саме на стоянці закинутої техніки є з права в кінці камаз. Пошукайте ящик (блакитно-білий, як чемоданчик), в ящику глушник!!!

 

Можете «проапергейдити» капітана Свободи "Лукаша" до рівня "Труп". Після того, як Ви відключите "Вижигатель Мозгов", Ви йтимете на Прип'ять. По рації заговорить МЕРТВИЙ Лукаш, напевно в нього дуже сильне радіо, аж з того світу тягне! =)))

 

Ідемо (головним входом) на базу «Свободовців». Доходимо до перехрестя. Повертаємо наліво. Йдемо-йдемо-йдемо. Зліва будуть дві довгі будівлі. Заходимо в дальню. Там буде пусто й темно, АЛЕ, в кінці будівлі, зліва є гвинтівка «Винтарь» або «Винторез» (одна гвинтівка, має дві різні назви). Це снайперська гвинтівка, з оптикою та глушником, обойма на 10 набоїв!

 

Ще є один прикол (або глюк) на арені: Йдемо на арену, стріляємо в останнього вболівальника - він випадає зі своєї клітки на арену!
 

Роман Дубленич

 

[головна]  [chemax ukr]  [коди]  [ігрові утиліти] [українізатори] [ігрові статті] [форум] [про нас]


Copyright© 2001-2016  CheMax Team